נהיגה ספורטיבית בישראל

אם אתם אוהבים ספורט אתגרי והאדרנלין זורם בגוף שלכם, יכול להיות שנהיגה ספורטיבית היא בדיוק בשבילכם. היא דורשת לא מעט קורדינציה ויכולת עמידה בלחצים, דורשת מיומנויות נהיגה מתקדמות, כושר ניווט וחשיבה מהירים. אך מעל לכל, היא דורשת אהבה לדבר ומי שהתאהב בספורט המוטורי הזה, לא יכול בלעדיו. מסתבר שלא רק בחו"ל הנהיגה הספורטיבית מפותחת אלא יש גם נהיגה ספורטיבית בישראל. אז הנה קצת מידע על מה שקורה פה ובעיקר, מי היא הרשות לנהיגה ספורטיבית.

הרשות לנהיגה ספורטיבית בישראל

נהיגה ספורטיבית בישראל קיימת כבר לא מעט שנים ומסתבר שיש אפילו חוק בעניין ורשות לנהיגה ספורטיבית שהוקמה על ידי משרד התרבות והספורט כבר בשנת 2005. יש תקנות מקצועיות שנוגעות לחוקים הרלוונטיים ומסתבר שעל התקנות הללו עבדו לא פחות מאשר 8 משרדי ממשלה. הרשות לנהיגה ספורטיבית עומדת מאחורי לא מעט אירועים מוטוריים מצפון ועד דרום והיא אחראית בין השאר על ביטוח האירועים הללו מה שגרם לרבים לרצות להצטרף לספורט הזה. היעדים של הרשות הם בין השאר הקמת מערך מיחשוב שיאפשר לחדש רישיונות נהיגה ולהגיש בקשות בתחום, להסדיר את תחום ייבוא החלפים והשלמת החקיקה בנושא.

נהיגה ספורטיבית בישראל – ענף ספורט עם פוטנציאל אדיר!

נהיגה ספורטיבית בישראל היא לא רק הנאה של אלו שמתחרים או של הצופים, אלא תחום ספורטיבי שיכול להיות בעל פוטנציאל אדיר. בעולם יש תחרויות גדולות שמושכות אליהן עניין רב, תיירים רבים ולא מעט תעסוקה סביב העולם המוטורי מה שיכול להיות גם בישראל. אם אתם מאלו שרוצים להיכנס לתחום אתם צריכים כמובן לבדוק מה זה דורש מכם, אילו רישיונות צריך להוציא ואיך פועלים בתחום, אך מה שבטוח הוא שיש רשות שעומדת מאחורי התחום והיא תשמח לסייע לכם.

שתפו את הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *