טיפים לחיסכון בחשמל

פעם כשלא היה חשמל בני האדם הסתדרו. היום אנחנו לא יכולים לדמיין איך החיים היו נראים ללא חשמל, אבל בהחלט היינו שמחים לדמיין אותם ללא חשבון חשמל. חשבון החשמל יכול להיות גבוה ומעיק בעיקר בחודשי הקיץ החמים, אך עם כמה פעולות פשוטות אפשר להקטין אותו בכל עונה. הנה כמה טיפים על חיסכון בחשמל, טיפים שאם מתייחסים אליהם באופן קבוע, רואים תוצאות

מספר טיפים לחסכון בחשמל

  • מזגן – המזגן הוא אחד מצרכני החשמל הגדולים בבית. הוא דלוק בעיקר בקיץ ויש בתים שהוא עובד בהם בקיץ כמעט כל הזמן, וגם בחורף יש רבים שמדליקים אותו אם כי הוא פחות פופולארי בעונה הזו. חיסכון בחשמל באמצעות המזגן אומר קודם כל לדאוג לטיפול תקופתי שלו, לנקות לו את המסננים ולאפשר לו עבודה קלה ופשוטה וכמה שפחות מאמץ. בנוסף, בדלקה שלו בקיץ מומלץ להפעיל אותו על 25 מעלות מה שגורם לו לכמה שפחות מאמץ.
  • החליפו נורות – חיסכון בחשמל ממשיך עם שימוש בנורות חסכוניות. הן אומנם יקרות יותר מאשר הנורות הרגילות אך הן צורכות הרבה פחות חשמל וגם מחזיקות מעמד זמן רב הרבה יותר.
  • השתמשו פחות בתנור – אם מה שאתם עומדים לבשל או לאפות יכול להיות בתנור או במיקרוגל, בטוסטר אובן או תנור, בכל המקרים וותרו על התנור. הוא צרכן משמעותי של חשמל.
  • קנו מכשירים עם יעילות אנרגטית – על חלק ניכר ממכשירי החשמל מצוינת היעילות האנרגטית שלהם. קנו מכשירי חשמל עם יעילות גבוהה – דירוג A.
  • הפעלה בשעות זולות – בשעות הערב עלות האנרגיה יורדת. זה הזמן להפעיל את מכונת הכביסה והמדיח.

עם כמה צעדים פשוטים כפי שציינו, ניתן להפחית את חשבון החשמל בצורה משמעותית מה שלאורך שנים מסתכם בסכום כסף גדול.

שתפו את הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *