איך בוחרים קבלן רשום לשיפוצים

איך בוחרים קבלן רשום לשיפוצים

בשעה טובה החלטתם לשפץ את הבית. לא משנה מה הסיבה, בין אם זה בגלל תקלה כלשהי, תקלה תשתיתית או כל בעיה אחרת או בין אם זה סתם כי אתם רוצים לשנות, להתרחב, להגדיל או לעשות כל שינוי אחר בבית. שיפוץ הוא דבר מבורך.  אבל בשביל שהשיפוץ יעבור כמו שצריך ובשביל שתעשו את השינוי אותו אתם רוצים לעשות  כמו גם בשביל שלא תגלו אחר כך בעיות, אתם צריכים לאתר קבלן רשום איכותי ועם ניסיון.  אז איך בוחרים קבלן רשום לשיפוצים? מה חשוב לברר לפני כן? איפה אפשר למצוא קבלן שיפוצים בכלל הנה כמה דברים שחשוב לדעת… 

מהו קבלן רשום?

עולם הבנייה ועולם השיפוצים בפרט סובלים מלא מעט לקויות ולא מעט אנשי מקצוע ללא ניסיון וללא הסמכות מתאימות. כאשר מדובר על שיפוצים ועל בנייה, כל טעות עלולה להיות יקרה הן בכסף והן בחיי אדם ובדיוק בגלל זה משרד הבינוי והשיכון דורש מקבלני שיפוצים כמו גם מקבלני בניין להיות רשומים בפנקס הקבלנים. קבלן שאינו רשום עובר למעשה עבירה פלילית.  אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים הדבר הראשון שאתם צריכים לוודא שהוא רשום כחוק.

אז איך בוחרים קבלן רשום לשיפוצים?

לאחר שוידאתם שמדובר על קבלן רשום, הדבר הבא שאתם צריכים לעשות הוא לברר מהו הניסיון שלו, האם הוא חדש בתחום או עוסק כבר שנים רבות בשיפוצים. בקשו לראות עבודות קודמות שלו, לדבר עם לקוחות קודמים שלו אם הם מרוצים מהעבודה או מהאינטראקציה איתו וכמובן ודאו שהמחיר מתאים לכם. זיכרו דבר חשוב, מחיר נמוך מדי אמור להחשיד, אמור להדליק לכם נורה אדומה מה שאומר שאתם צריכים לבדוק טוב טוב את הקבלן לפני שאתם סוגרים איתו.

שתפו את הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *