איך בוחרים מייבש כביסה

איך בוחרים מייבש כביסה

גם אם אין לכם עדיין ילדים אבל בעיקר אם יש, תליית הכביסה כל פעם יכולה להיות מטלה מתישה מאוד. עוד מכונה ועוד מכונה, וזה לא נגמר. כשמגיע החורף אתם עוד יותר בבעיה ותולים בבית במתלה נייד מה שיכול להפוך מהר מאוד את הסלון שלכם לכזה שנראה כמו חצר הודית טיפוסית.

אז מה הפתרון? מייבש כביסה כמובן, כזה שיעשה את העבודה בשבילכם וישאיר לכם רק לקפל את הכביסה. הוא אומנם עולה כסף וצורך חשמל, אבל הוא משדרג את איכות החיים. הנה כמה דברים שצריך לדעת על בחירת מייבש כביסה

בחירת מייבש כביסה בהתאם לצריכת החשמל

מייבש כביסה אם כן צורך חשמל, אבל שלא כמו מכשירים אחרים, אין לו דירוג אנרגטי כך שקצת קשה לדעת מהו מייבש חסכוני יותר או פחות. ובכל זאת, כדאי שתקראו קצת על דגמים ועל מה שאנשים אומרים בקשר לצריכת החשמל. יש מייבשי כביסה שיש להם חיישני לחות והם מפסיקים את פעולת המייבש ברגע שאין לחות, ואם לא מדובר על מחיר גבוה מידי, שווה לקחת אחד כזה.

בחירת מייבש כביסה בהתאם לנפח

עוד מרכיב משמעותי בבחירת מייבש כביסה הוא הנפח שלו, שצריך להיות תואם את מכונת הכביסה. למה? כי אם המכונה של 7 קילו והמייבש של 6 ותדחפו בכוח, אחרי כמה שימושים המייבש יתקלקל מה שיעלה לכם לא מעט.

בחירת מייבש כביסה בהתאם למידות

המייבש צריך לעבור בבית בדרך לחדר הכביסה ולכן צריך לקחת מידות של דלתות. כמובן שחשוב לקחת גם מידות של המקום בו ימוקם המייבש וכדאי לקחת טווח מסוים של בטחון

יש עוד פרמטרים שונים לבחירת מייבש כביסה כמו כן או לא קונדנסור, אחריות ארוכה כמה שניתן ופרמטרים אחרים. מה שחשוב הוא לקנות מייבש כביסה ממי שסומכים עליו, מי שייתן מענה במקרה של בעיה כלשהיא.

 

שתפו את הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *